Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Opiniowaliśmy

 

„Po przeanalizowaniu przedstawionego mi arkusza oczekiwanych efektów kształcenia chciałabym wyrazić pochlebną opinię o celach w zakresie wiedzy i kompetencji zawodowych absolwenta. Szczególnie ważne wydaje mi się dookreślenie kompetencji społecznych, niezbędnych w realizacji zawodu do którego studia przygotowują (…).”
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie: program Studiów Podyplomowych na kierunku ŻYWIENIE CZŁOWIEKA I DIETETYKA
Fragment naszej opinii: „(…) Proponowane studium wydaje się być bardzo dobrym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności absolwentów kierunków Technologia Żywności (m.in. uzupełnienie wiedzy z zakresu anatomii człowieka) oraz Dietetyka (moduł dot. aspektów technologicznych produkcji oraz przyrządzania potraw). Na podstawie doświadczeń z praktykantami, zarówno absolwentami jak i studentami wspomnianych kierunków, chciałabym szczególnie podkreślić zasadność realizacji zajęć związanych z praktycznymi aspektami pracy z klientem/pacjentem. (…)”
„(…) Firma Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutrica reprezentowana przez Justynę Siwiela przygotowała dla naszych potrzeb szczegółowy opis oferowanego przez nas asortymentu ekologicznych produktów spożywczych zawierający między innymi: krótką historię uprawy i wykorzystania poszczególnych surowców, szacowane wartości odżywcze,  walory prozdrowotne i żywieniowe, aspekty wyróżniające nasze produkty na rynku, wskazówki praktyczne dla konsumentów, dotyczące możliwości zastosowania w codziennym menu, wskazówki dietetyczne Zajęła się także pogrupowaniem naszego asortymentu, opatrując każdą z kategorii stosownymi opisami dodatkowo opracowała artykuły promujące nasze produkty.(…)”
The Light Cafe, al. Spółdzielczości Pracy 34, Galeria Olimp:
Na prośbę twórców pierwszej w Lublinie lekkiej kawiarni z barem sałatkowym, służyliśmy opieką merytoryczną przy doborze składników do samodzielnego komponowania sałat. Przeliczyliśmy także wartości odżywcze sjładników „do wyboru”, serwowanych przez lokal sosów oraz potraw i deserów. Zaproponowaliśmy ponadto kilkanaście gotowych kompozycji sałatkowych, opartych o znaną prze naszych pacjentów sycącą kompozycję „trzech kolorów”. Cztery z naszych propozycji trafiły do stałego menu kawiarni.
Z.P.H.U. TRANSROL, marka „Ogródek Dziadunia”
W ramach działań promocyjnych marki przygotowaliśmy opisy walorów żywieniowych i możliwości zastosowania asortymentu w codziennym żywieniu. Materiały wykorzystano m.in. na profilu firmy na portalu Facebook. Zajęliśmy się także przygotowaniem opisów zakładek strony internetowej.
Matsu Sushi, al. Spółdzielczości Pracy 34, Galeria Olimp
Na prośbę japońskiej Restauracji działającej stacjonarnie w Lublinie i Warszawie oraz przygotowującej zestawy do sprzedaży delikatesowej, przygotowaliśmy propozycję zestawów sushi oraz dań dla kobiet w ciąży i karmiących piersią mam. Załączyliśmy także oszacowany skład odżywczy oraz instrukcje dotyczące bezpieczeństwa zastosowania różnych składników i dodatków do sushi. Wcześniejsze nasze realizacje dla producenta sushi: opis wartości odżywczej SHE SUSHI i wybranych zestawów do sprzedaży sklepowej.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button