Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Nasi Pacjenci
Jeśli zastanawiacie się Państwo, czy nasza Poradnia Dietetyczna to miejsce dla Was, zapraszamy do zapoznania się z historiami naszych pacjentów…

 

 • Pani Aneta, lat 24. Początkowa masa ciała: 122 kg
  „Mój problem z wagą pojawił się po urodzeniu synka. Nie wiem nawet kiedy z dotychczasowych 78 kilogramów zrobiło się ponad 100. Nie próbowałam nic zrobić na własną rękę, bo tyle jest tych diet i każda inna. Poszłam do Pani Justyny i okazało się, że bardzo dobrze zrobiłam. Ubyło już 35 kilogramów ale to jeszcze nie koniec! Zwłaszcza, że je się normalne rzeczy i Pani Dietetyk radzi jak je smacznie i szybko przygotować. Polecam wszystkim!”

 

 • Pani Janina, lat 56. Początkowa masa ciała: 82 kg:
  „Ja właściwie od młodości byłam pełniejsza i nigdy mi to bardzo nie przeszkadzało. Ale z wiekiem zdrowie zaczęło się pogarszać. Przy którymś badaniu doktor powiedziała mi, że grozi mi cukrzyca bo mam zły wynik. Stwierdziła, że na początek trzeba zmienić dietę. Tylko co to znaczy? Córka poradziła mi żebym poszła do dietetyka i razem wybrałyśmy Panią Justynę. Pani Justyna wszystko wytłumaczyła, przygotowała i omówiła ze mną odpowiedni sposób żywienia. Jak zaczęłam stosować zalecenia, okazało się, że cukier się poprawił. Doktor powiedział, że leki nie są mi jeszcze potrzebne. A do tego udało mi się zgubić 3 kilogramy. Dziękuję Pani Justynie za pomoc.”

 

 • Pani Ilona, lat 46. Początkowa masa ciała: 80 kg:
  „U mnie nadwaga pojawiła się razem z innymi problemami i zmianami w życiu. Nie było mi łatwo. Coraz gorsza figura i coraz gorszy nastrój. Poszłam do dietetyka chociaż nie bardzo wierzyłam, że coś się da z tym zrobić. A na spotkaniu Pani Justyna powiedziała, że nie wszystko stracone, tylko trzeba powoli i konsekwentnie. Nie miałam wiele do stracenia- oprócz zwałów tłuszczu :). Pani Justyna była ze mną przez cały czas. Mailowo doradzała, uspokajała jak były potknięcia, zachęcała do odpoczynku od wymagań i dbania o to co się udało zrobić. I tak przez 15 kg, które udało mi się przy jej pomocy zgubić. A przy okazji skorzystała mama, która powolnym kroczkiem pozbyła się kilku niepotrzebnych kilogramów. Teraz mogę podziękować- bo już są efekty!”

 

 • Pan Radosław, lat 37. Początkowa masa ciała 86 kg:
  „Poszedłem do dietetyka, bo mimo aktywnego trybu życia i jak mi się wydawało, całkiem dobrego żywienia popsuły mi się wyniki. Lekarz powiedział, że taki cholesterol w moim wieku to powód do zmartwienia. Żona stwierdziła, że nie ma na co czekać i tak poznałem Panią Justynę. O wszystko mnie wypytała, sprawdziła wyniki, kazała napisać dzienniczek i podzieliła się ze mną swoimi wnioskami. Wytłumaczyła co w mojej dotychczasowej diecie pogarsza wyniki i jak można to poprawić. Przygotowany przez nią plan posiłków okazał się całkiem łatwy do stosowania. Oczywiście żona pomogła. Udało mi się poprawić wyniki i podobno brzuch mam trochę mniejszy. Efekt osiągnięty.”

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button