Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

O nas

VitaNutrica towarzyszy Państwu już od 2009 roku i niezmiennie jest miejscem, w którym specjalistyczna wiedza łączy się z ogromną pasją – wszystko po to, aby dokładnie poznać i precyzyjnie zrealizować Twoje potrzeby! Oferujemy szeroki zakres poradnictwa dietetycznego i edukacji żywieniowej, w tym opiekę długofalową. Dzięki wykształceniu, doświadczeniu i zaangażowaniu dietetyków oraz nowoczesnemu analizatorowi składu ciała gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. 

Swoją ofertę adresujemy do:

• osób borykających się z chorobami wymagającymi wprowadzenia modyfikacji w sposobie odżywiania (cukrzyca; choroby układu krążenia w tym nadciśnienie, hiperlipidemia; choroby układu pokarmowego- choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, zaparcia, zespół jelita nadwrażliwego i inne)
• osób zdrowych, w tym; kobiet w ciąży, młodych mam, osób uprawiających sport oraz wszystkich, którzy chcą się prawidłowo odżywiać, polepszając tym samym swoje samopoczucie i stan zdrowia.

Zarówno poradnictwo jak i dobór postępowania żywieniowego poprzedzamy kompleksową diagnostyką potrzeb, uwzględniającą; wywiad zdrowotny, wywiad żywieniowy oraz analizę składu ciała wykonaną na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym (Analizator składu ciała InBody 230).

Serdecznie zapraszam!


 VitaNutrica Centrum Edukacji Zywieniowej i Dietoterapii

Poradnia VitaNutrica 

OD MARCA 2024 WSPIERAMY TYLKO ONLINE.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą:
smsową: 883-92-10-52
elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie

Formularz Kontaktowy

Call Now Button