Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Przed pierwszą wizytą

Pierwsze spotkanie służy ustaleniu żywieniowych i okołożywieniowych przyczyn, które doprowadziły do problemu, z którym się do nas zgłaszasz. Na podstawie zebranych od Ciebie informacji, wyniku analizy składu ciała oraz dzienniczka żywieniowego (do pobrania tutaj) dietetyk przygotuje m.in. analizę Twoich nawyków żywieniowych z wyszczególnieniem wszelkich nieprawidłowości oraz dopasowany do Twoich potrzeb i stylu życia zestaw zaleceń. Błędy dietetyczne i zalecenia korygujące wraz z planem przebiegu terapii żywieniowej są omawiane na spotkaniu II.

Wybierając się na pierwsze spotkanie z dietetykiem:

  • zastanów się nad swoimi zwyczajami żywieniowymi; co najchętniej jadasz, czego nie lubisz, co powoduje dolegliwości, ile posiłków jadasz każdego dnia, z jakich produktów się składają.
  • przygotuj listę schorzeń na które cierpisz (jeśli posiadasz aktualne wyniki badań- zabierz je ze sobą) a także nazwy i dawki przyjmowanych leków oraz suplementów diety.
  • jeżeli w ramach wizyty zamierzasz poddać się analizie składu ciała: na przynajmniej 3 dni przed spotkaniem odstaw alkohol, nie wykonuj intensywnych ćwiczeń na minimum 12 godzin przed wizytą, przyjdź przynajmniej dwie godziny po posiłku, z opróżnionym pęcherzem moczowym. Dietetyk poprosi Cię także
    o zdjęcie elementów metalowych (biżuteria, pasek) oraz obuwia i skarpet. Nie nakładaj odzieży grubej i ciężkiej.

Przeciwwskazania do wykonania analizy składu ciała: ciąża, wszczepiony rozrusznik lub defibrylator serca, niektóre choroby neurologiczne.Wiarygodność wyniku ogranicza trwająca miesiączka i poprzedzający ją tydzień.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button