Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Specjaliści

Justyna Siwiela-Tomaszczyk

Justyna Siwiela-Tomaszczyk

dietetyk kliniczny, magister zdrowia publicznego, magister inżynier technologii żywności. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego a także Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Autorka prac dyplomowych traktujących m.in. o problemie alternatywnych modeli żywienia w cukrzycy (praca magisterska- UM, wyróżniona na konferencji Żywienie a Zdrowie i Choroby w 2012 roku), suplementacji białkowej u kobiet uprawiających sporty siłowe (praca magisterska- UP) oraz wpływie niedoboru tkanki tluszczowej na zdrowie kobiety (praca inżynierska- UP). Uczestniczka wielu konferencji i zjazdów poruszających problematykę żywienia w zdrowiu i chorobie, członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Stowarzyszenia „Ekolubelszczyzna”. Współautorka  książki „Kuchnia pełna przygód. Zarażona bakcylem pracy w nurcie psychodietetycznym realizuje program skutecznego doradztwa promującego zdrowy styl życia oraz wspomagającego leczenie wielu dietozależnych schorzeń. Sukces terapii prowadzącej do zachowania lub osiągnięcia prawidłowej masy ciała upatruję w pracy na wielu płaszczyznach życia człowieka- żywienie, aktywność, psychika, traktując je jak nierozerwalne.
Anna Nowak

Anna Nowak

magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka ze specjalnością żywienie człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Autorka pracy inżynierskiej „Składniki żywności wspomagające układ odpornościowy organizmu”.Zainteresowana także pojęciem żywności od strony technologicznej o czym świadczy kolejna praca dyplomowa „Izotermy sorpcji i desorpcji wybranych suszy owocowych”. Uczestniczka kursu dietetyki i odchudzania I i II stopnia. Lubiąca kontakt z innymi oraz chętnie dzieląca się swoją wiedzą i zdobytymi umiejętnościami w doborze odpowiedniej diety.
W ramach Programu NOWA LEKKOŚĆ BYTU współpracujemy z:
Magdaleną Jarzębowską

Magdaleną Jarzębowską

dyplomowanym psychologiem, trenerem warsztatów psycho-społecznych, psychodietetyki. Absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale Psychologii oraz Studiów Podyplomowych – Psychodietetyka. Cały czas doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Współpracuje jako wykładowca ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Autorka programów psychoedukacyjnych w zakresie walki z otyłością, oraz książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem” oraz współautorka książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych „Kuchnia pełna przygód, czyli na tropie tajników dobrego odżywiania”.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button