Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Opieka ONLINE

Tym z Państwa, którzy w związku z odległością czy innymi niedogodnościami nie mogą spotkać się z nami osobiście, polecamy opiekę ONLINE. Jak to działa?

 1. Korzystając z formularza zamieszczonego poniżej, należy zgłosić nam swoją potrzebę.W treści prosimy krótko opisać problem, który chcielibyście skonsultować z dietetykiem wraz z informacją o stanie zdrowia oraz wybranym wariancie usługi.
 2. W odpowiedzi otrzymacie Państwo drogą mailową „Formularz wywiadu” oraz „Dzienniczek spożycia”. Należy wypełnić je szczegółowo i odesłać. Następnie należy dokonać wpłaty na wskazany w mailu numer konta.
 3. W ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (lub mailowego przekazania kopii dowodu wpłaty) otrzymują Państwo indywidualny zestaw zaleceń, zgodnie z wybraną opcją.

Dostępne są następujące warianty usługi:

 • Analiza nawyków żywieniowych wraz z propozycjami korygującymi: opis poszczególnych błędnych zwyczajów żywieniowych w kontekście trapiących Państwa kłopotów. 
  Przykład:
   osoba borykająca się z zaparciami otrzymuje wykaz zachowań żywieniowych przez nią praktykowanych wraz z informacją o tym jak wpływają one na dolegliwości jelitowe. Następna część to wnioski dotyczące możliwości poprawienia nawyków aby unikać kłopotu lub przeciwdziałać mu, jeśli zaistnieje.  Cena: 100 zł
 • Analiza nawyków żywieniowych wraz z propozycjami korygującymi i żywieniowym planem naprawczym: opisy jak powyżej uzupełnione indywidualnym planem żywieniowym. Plan nie jest formą jadłospisu. Szanując Państwa upodobania, pozostawiamy Wam możliwość samodzielnego komponowania posiłków w oparciu o przekazane wskazówki.
  Przykład:
   osoba cierpiąca z powodu nadmiernego apetytu otrzymuje wykaz z oceną nawyków żywieniowych i ich wpływu na wzmacnianie łaknienia. Następnie propozycję korekt, które niwelują kłopot oraz plan żywieniowy, którego zastosowanie ma zapobiegać powtarzaniu się napadów apetytu. Cena: 150 zł
 • Analiza nawyków żywieniowych wraz z propozycjami korygującymi i żywieniowym planem naprawczym- opieka długofalowa: zawiera elementy powyższej opcji, uwzględnia także późniejsze konsultacje mailowe (doradcza korespondencja cotygodniowa z dietetykiem przez okres kolejnych 4 lub 8 tygodni terapii).Cena: 230/360 zł 
 • Dalsza opieka mailowa. Cena: 100 zł/miesiąc


ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA PONIŻEJ

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3 (Budynek Dom Technika – NOT)
Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button