Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Atopowe Zapalenie Skóry

 

Dnia 27 marca 2014 o godzinie 17.30 miało miejsce spotkanie grupy samopomocowej rodziców dzieci z AZS Fundacji ALABASTER. Na spotkanie to został zaproszony nasz dietetyk. Omawiane były alergie pokarmowe występujące często przy takich schorzeniach jak AZS.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze dyskusji nad tematami żywieniowo-zdrowotnymi.
Przy okazji chcemy wyrazić podziw dla rodziców zmagających się dietą dziecka, w której wykluczono gluten, mleko, ziemniaki i jajka oraz gratulacje za pomysłowość dla mamy, która zasypywała nas pomysłami nad tworzeniem domowego „mleka” z najróżniejszych produktów 🙂
Dietetyk ma nadzieję, że przybliżył rodzicom dotąd nieznane zagadnienia. Zachęcał do bycia detektywem w rozpoznawaniu co dziecku tak naprawdę szkodzi. I najważniejsze wcale nie nakłaniał do diety… wręcz przeciwnie przekonywał aby nie nadużywać diet eliminacyjnych, które stosowane na wyrost mogą przynieść więcej szkód niż pożytku.
Gratulujemy pomysłu organizacji takich spotkań Pani Annie Pańczak, ponieważ jest to świetna możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów i dzielenia się podobnymi troskami związanymi z chorobą dziecka. Dziękujemy za zaproszenie i liczne przybycie.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button