Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

CM Medyk- Rzeszów

Kolejnym etapem współpracy naszego Dietetyka z Polskim Towarzystwem Dietetyki oraz Instytutem Żywności i Żywienia w związku z działaniami na rzecz wdrażania zasad racjonalnego stylu życia wśród osób z nadwagą był udział w realizacji 12-tygodniowego Programu Redukcji Masy Ciała, prowadzonym w CM Medyk w Rzeszowie. Pierwsze spotkania indywidualne z pacjentami odbyły się w styczniu. Pani Justyna objęła opieką 27 osób, które po spotkaniu diagnozującym edukowała w zakresie prawidłowego żywienia. Następnie przyszła pora spotkań warsztatowych, które odbywały się w lutym i marcu.

Jakie były efekty wspólnych starań? Prawie wszyscy uczestnicy pozbyli się niepotrzebnych kilogramów i centymetrów w obwodach ciała. Rekordziści zgubili smacznie i zdrowo przeszło 10% wyjściowej masy ciała i kilkanaście centymetrów w obwodzie pasa. Łącznie udało nam się pozbyć ponad 145 kg i przeszło 2 metrów w pasie!

Wszystkim wspaniałym uczestnikom programu gratulujemy imponujących wyników i życzymy pomyślnego utrwalania nowo wypracowanych nawyków żywieniowych. Zespołowi Przychodni dziękujemy za ciepłe przyjęcie i świetnie zorganizowaną współpracę.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button