Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

EKOFORUM

Siódma już edycja EkoForum organizowanego przez Klaster DEŻ odbyła się 21 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. W. Jagiełły w Urzędowie.
Zgodnie z tradycją EkoForum otworzył dr Jończyk- koordynator projektu „Rozwój klastra DEŻ”.
W swoim pierwszym wystąpieniu pt. „Klaster Dolina Ekologicznej Żywności jako platforma współpracy i promocji rolnictwa ekologicznego. Badania nt. rynku żywności ekologicznej” przybliżył m.in. główne cele i założenia projektu, podejmowane w jego ramach działania a także poparte przykładami korzyści płynące z włączenia producentów do przedsięwzięcia. Nie zabrakło również informacji z rynku produkcji żywności ekologicznej, wskazania na tendencje sprzedaży czy istniejące bariery. Drugim tematem omawianym przez dr Jończyka było „Rolnictwo ekologiczne, zasady funkcjonowania, stan i perspektywy rozwoju w Polsce”. Specyfikacja produkcji ekologicznej, wymagane nakłady i uwarunkowania rozwoju oraz przepisy prawa dot. rolnictwa ekologicznego- taką wiedzę mogli zyskać słuchacze forum. Kolejnym mówcą była mgr inż. Justyna Siwiela, dietetyk ze Stowarzyszenia „EkoLubelszczyzna”. Poruszyła ona kwestie tego jak „Powinny się odżywiać dzieci i młodzież w wieku szkolnym”. Pani Siwiela podkreśla niezwykle ważną rolę odpowiedniego żywienia w rozwoju młodych ludzi, radziła jak rozplanować posiłki w ciągu dnia, jakich „przysmaków” należy unikać oraz obaliła pewne żywieniowe mity. Więcej informacji tutaj.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button