Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

EKOFORUM

Spieszymy z doniesieniami z EkoForum, które miało miejsc 13 czerwca 2013 roku; pogoda i frekwencja dopisała a część degustacyjna…jak zwykle palce lizać!
W pierwszej części spotkania Pan dyrektor Zespołu Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach, gospodarz wydarzenia, zaprezentował przybyłym historię szkoły. Opowieść o dziejach i rozbudowie placówki oraz osiągnięciach jej uczniów była niezwykle wciągająca. Potem udzielono głosu Dietetykowi i ten z pełną premedytacją wykorzystał czas na pogaduchy o prawidłach żywienia i wyższości odżywczej produktów eko. Na koniec Pani Teresa z biura Doliny Ekologicznej Żywności opowiedziała przybyłym o rozwoju klastra i osiągnięciach klastrowiczów. Ukoronowaniem była pyszna degustacja: ekologiczne sękacze, torciki czekoladowe, ciasteczka, truskaweczki, kiełbaski i wędlinki…przy stole zrobiło się naprawdę tłumnie Na szczęście Dietetykowi udało się przekąsić kilka frykasów 🙂
Wszystkim przybyłym dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas a Dolinie Ekologicznej Żywności za zaproszenie do udziału.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button