Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Żywienie osób starszych

 

Miło nam poinformować o szkoleniu, które VitaNutrica prowadziła niedawno na rzecz personelu kuchni DPS w Krasnymstawie. O pomoc w zwiększeniu wiedzy i kompetencji niezwykle doświadczonej kadry gastronomicznej poprosił nas okoliczny MOPS. Szkolenie trwało trzy godziny zegarowe. W ramach spotkania zrealizowaliśmy trzy bloki: podstawowe zagadnienia dotyczące prawidłowego żywienia, kuchnia seniora i kuchnia „od kuchni”. Pomogliśmy słuchaczkom zgłębić przyczyny określonych upodobań seniorów a także zasady komponowania i modyfikowania posiłków w różnych schorzeniach wielu starszego. Nie zapomnieliśmy także o aspekcie wykorzystywania różnych technik obróbki termicznej oraz doprawianiu. Mamy nadzieję, że przeprowadzony przez nas warsztat przyczyni się do jeszcze lepszego wykorzystania kunsztu kulinarnego szkolonych Pań, ku uciesze podopiecznych DPS.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button