Test

Opieka Online

Ciekawoski

Szybki Kontakt

Zadzwoń: 883-92-10-52 Napisz: info@vitanutrica.pl

Suplementy „odchudzające”

Spójrzmy prawdzie w oczy – koniec zimy nas nie rozpieszcza. Jest pochmurno, deszczowo i nieprzyjemnie. Chęć do życia spada, motywacja wręcz pikuje w dół. A my chcielibyśmy schudnąć… Ale jak to zrobić kiedy nam się tak zwyczajnie nie chce?
Co odpowiada na to Internet i nachalnie wyskakujące okienka na naszych ulubionych stronach? Czym bombardują nas reklamy w kolorowych gazetach? Mówią jasno: to oczywiste, że nie ma potrzeby się zamęczać chudnięciem, dziś wszystko jest proste. Więc kup mnie, zjedz mnie i schudnij!

O czym mowa? Oczywiście o tabletkach, proszkach, kapsułkach – suplementach gwarantujących szybki spadek wagi. Asortyment mamy bardzo bogaty. Możemy tu spotkać specyfiki zawierające:
•    Chrom,
•    L-Karnityną,
•    Błonnik pokarmowy,
•    Tabletki przeczyszczające,
•    Wyciągi z różnego rodzaju super owoców i warzyw: ananasa, zielonej herbaty, alg, glonów, morwy białej, aloesu,
•    Substancje wypełniające żołądek,
•    I prawdziwe „perełki” spod lady: larwy tasiemca, substancje narkotyczne…

Wszystko to pięknie opakowane, najczęściej posiada w nazwie slim, a obok piękną smukłą panią (lub też samą jej gibką talię). Ta chudziutka Pani ma nas przekonać, że oto nabywamy środek niezwykły, który z obojętnie jakiego stanu wyjściowego zrobić z nas modelkę o wymiarach 90-60-90. Może jeszcze da radę dodać nam parę centymetrów w górę?

Czy mamy na rynku preparat, który działa i bezpiecznie możemy stosować, aby wspomóc walkę z nadmiarem kilogramów? Ważne jest  by pamiętać, że każdy taki preparat (nie licząc oczywiście tych znajdujących się w ostatniej kropce na liście!) może (ale nie musi) i tu ważna formuła „wspomóc” nasze wysiłki w pracy nad sobą. Wspomóc już w podjętych wysiłkach. Niestety preparaty te nie zrobią za nas całej pracy. Nie nauczą jak zdrowo się odżywiać, jak prawidłowo dobierać produkty, jak nauczyć się systematyczności. To musimy wypracować sami. Producenci suplementów wpadli nawet na pomysł, aby popularne diety zamknąć i umieścić w kapsułce i tak na przykład mamy tabletki z dietą kapuścianą. Czy czasem ktoś tu nie próbuje nas wpuścić w maliny? Albo raczej w kapustę.

Przed czym szczególnie przestrzegamy? Przed tabletkami i „suplementami” pochodzącymi od nieznanych firm z Internetu, zagranicznych źródeł. Jeśli już się skusimy to tylko na coś co możemy znaleźć w aptece, zapytać farmaceutę czy dany środek zamiast nam pomóc nie zaszkodzi. Patrzmy też dla kogo dany preparat jest przeznaczony, ponieważ na przykład Karnityna pomaga spalać tłuszcz ale  tylko w sytuacjach wzmożonego wysiłku fizycznego, nie zadziała na nas jeśli czas spędzamy na kanapie podjadając czekoladki.  Należy patrzeć na skład i porównywać cenę. Ponieważ może się okazać, że dany składnik znajduje się w tej samej formie i tej samej zawartość w zamiennikach dużo tańszych.

Poradnia VitaNutrica 

ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika – NOT, parter) Numer konta bankowego: 97 2490 0005 0000 4000 8360 7833
Aby sprostać Państwa potrzebom, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00.

KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA.

Rezerwacja wizyty:
telefonicznie: 883-92-10-52
drogą elektroniczną: info@vitanutrica.pl
przez Formularz Kontaktowy dostępny na stronie
Już dziś umów się na spotkanie!

Formularz Kontaktowy

Call Now Button